Redaktor Naczelna Serwisu: Prof. dr hab. n. med. Beata Śpiewankiewicz
10 maja zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką onkologiczną do Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Chcemy „oswoić” i poprzez fotografię pomóc ludziom zrozumieć tematykę nowotworową, a także pomóc w profilaktyce i leczeniu.

Uchwyć Raka – Warsztaty Fotograficzne
10 maja, godz. 10:00–18:00, Centrum Kliniczno-Dydaktycznego UM w Łodzi, ul. Pomorska 251


10 maja zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką onkologiczną do Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Chcemy „oswoić” i poprzez fotografię pomóc ludziom zrozumieć tematykę nowotworową, a także pomóc w profilaktyce i leczeniu. Na warsztat bierzemy raka szyjki macicy i białaczkę. Zadaniem uczestników będzie przedstawienie jednego z dwóch typów nowotworów w możliwie najciekawszy, najbardziej kreatywny oraz nietypowy sposób.

Na początek uczestnicy konkursu będą mogli wysłuchać krótkiego wstępu o tych typach nowotworów, wygłoszonego przez zaproszonych gości. Pod przewodnictwem dwóch utalentowanych fotografów – Anny Pawlicy oraz Aleksandry Łuczyńskiej uczestnicy będą mieli okazję podszkolić się w zakresie fotografii.

Przez zabawę do bardzo wartościowej wiedzy – serdecznie zapraszamy!

<< POWRÓT